Waar kan u ons vinden?

World Choir Games 2021 in VLAANDEREN

Gegeven de pandemische context werken onze medewerkers momenteel van thuis uit! Wij blijven wel telefonisch en per mail bereikbaar.

Hoe kan u de kantoren van de World Choir Games bereiken?

Contactgegevens: WCG 2021, Pater Pirestraat 50 (1e verd), 2018 Antwerpen, info@wcg2021.be, +32 (0)3 202 86 77

  • Fiets: niet overdekte fietsenstalling op het Hospitaalplein, rechtover ons kantoor, geen laadpunten voor elektrische fietsen. Er is een station met Velo-deelfietsen op het Hospitaalplein.
  • NMBS: Berchem-Station (800m van kantoor, 11min wandelen)
  • DE LIJN: Tram 4 afstappen Lamorinièrestraat, Tram 9 afstappen Cuperus
  • GPS: Hospitaalplein Antwerpen
  • Parkeren: Hospitaalplein, Lange Leemstraat, Zurenborgstraat ,... . Parkeren in de buurt is betalend (€5 per dag) van maandag tot en met zaterdag tussen 9 en 19u. U kan ook gebruik maken van de Park&rides rond de stad en dan de fietsen of het openbaar vervoer nemen.
LOC met de WCG truien

Wie doet wat binnen het team?

  • DIRECTIE

Koenraad De Meulder: koenraad.de.meulder@wcg2021.be
Sophie Detremmerie: sophie.detremmerie@wcg2021.be

  • ARTISTIEK & EVENTPRODUCTIE

Artistieke aangelegendheden:
Maarten Van Ingelgem: maarten.van.ingelgem@wcg2021.be

Logistieke en praktische organisatie van evenementen:
Eve Van Goey: eve.van.goey@wcg2021.be
Laura Vanden Abeele: laura.vanden.abeele@wcg2021.be
Lieselotte Goessens: lieselotte.goessens@wcg2021.be
Kris Van Hullebusch: kris.van.hullebusch@wcg2021.be

Virtual Village:
Isabel Verhaert: isabel.verhaert@wcg2021.be

  • SOCIAL & CULTURAL INVOLVEMENT

Praktische info over deelname van uw koor aan de WCG:
Marjolein Braspenningx: marjolein.braspenningx@wcg2021.be
Lieselotte Goessens: lieselotte.goessens@wcg2021.be

Koorvlam- en Friendshipconcerten:
Lieselotte Goessens: koorvlam@wcg2021.be en vriendschapsconcert@wcg2021.be

  • MARKETING & COMMUNICATIONS

Kaat Thijs: kaat.thijs@wcg2021.be
Hanne De Graef: hanne.de.graef@wcg2021.be
Lander Arcay: lander.arcay@wcg2021.be

  • VRIJWILLIGERS & HRM

vrijwilliger@wcg2021.be

Personeelszaken:
Gerrit Calluy: gerrit.calluy@wcg2021.be

Vrijwilligerszaken:
Marjolein Braspenningx: marjolein.braspenningx@wcg2021.be

Eventication:
Philippe Anné: philippe.anne@wcg2021.be

  • MUSIC BOX

Mark Thijs: mark.thijs@wcg2021.be

  • CHORAL MUSIC FROM FLANDERS

Philippe Anné: philippe.anne@wcg2021.be
Liesbeth Segers: liesbeth@koorenstem.be

  • FINANCIAL DIRECTOR

Stijn Jacobs: stijn.jacobs@wcg2021.be

Voor meer informatie, consulteer ook onze pagina wie is wie (https://wcg2020.be/wie-is-wie)

30 oktober tot 7 november 2021, Vlaanderen

Sing together share happiness

In samenwerking met

  • Vlaanderen verbeelding werkt naakte versie
  • interkultuur
  • Koor Stem
  • Gent
  • Antwerpen